Ortopedi ve TravmatolojiÜCRETSİZSahiplenin

Murat Mert

Yeşilyurt Mah. Güçlü Sk. No:2 B Blok D:2, Bakırköy, İstanbul
4.2📞 2124705092

Doktor Bilgileri

Şehir
İstanbul
İlçe
Bakırköy
Telefon
2124705092

Konuşulan Diller

Türkçe

Fotoğraflar

Henüz fotoğraf eklenmemiş
Bu işletmenin sahibi misiniz?
Sayfayı sahiplenerek bilgileri güncelleyin, fotoğraf ekleyin ve müşterilerinize daha kolay ulaşın.
ÜCRETSİZSahiplenin

Değerlendirmeler

0 yorum
Henüz yorum yok

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Murat Mert nerede, muayene adresi neresi?

Dr. Murat Mert, Yeşilyurt Mah. Güçlü Sk. No:2 B Blok D:2 (Bakırköy, İstanbul) bölgesinde hasta kabul etmektedir. Konum, yol tarifi ve iletişim bilgileri için Hekimhane profil sayfasını kullanabilirsiniz.

Dr. Murat Mert için nasıl randevu alabilirim?

Randevu almak için 2124705092 numaralı telefondan doğrudan iletişime geçebilir ya da Hekimhane profil sayfası üzerinden randevu ve iletişim bilgilerini görüntüleyebilirsiniz.

Dr. Murat Mert hangi alanda uzman ve hangi şikâyetlere bakar?

Dr. Murat Mert, Ortopedi ve Travmatoloji alanında hizmet vermektedir. Ortopedi ve Travmatoloji ile ilgili şikâyet ve sağlık durumlarınız için randevu alarak muayene olabilirsiniz. Teşhis ve tedavi süreci muayene sonucunda hekiminiz tarafından belirlenir.

Dr. Murat Mert telefon numarası nedir?

Dr. Murat Mert iletişim telefonu: 2124705092. Güncel iletişim bilgileri Hekimhane profil sayfasında yer almaktadır.

Dr. Murat Mert hangi il ve ilçede hizmet veriyor?

Dr. Murat Mert, Bakırköy, İstanbul bölgesinde hasta kabul etmektedir.

İletişim & Konum

Yeşilyurt Mah. Güçlü Sk. No:2 B Blok D:2

Online Randevu

randevu sistemi
Etkin Değil
Tarih
Bu işletme online randevu takvimini henüz aktifleştirmedi. Yine de bir tarih seçip randevu talebi gönderebilirsiniz — talebiniz hekime iletilir.
Sağlık Haberleri & Güncellemeler
Murat Mert adresindeki yeniliklerden, kampanyalardan ve önemli duyurulardan haberdar olun.

İstediğiniz zaman abonelikten çıkabilirsiniz.

Kurum Bilgisi

Ortopedi ve Travmatoloji
İstanbul
Bakırköy