İsmail Aksoy

Atatürk Devlet Hastanesi Diyaliz Merkezi, Balıkesir
4.2

Doktor Bilgileri

Şehir
Balıkesir

Konuşulan Diller

Türkçe

Fotoğraflar

Henüz fotoğraf eklenmemiş
Bu işletmenin sahibi misiniz?
Sayfayı sahiplenerek bilgileri güncelleyin, fotoğraf ekleyin ve müşterilerinize daha kolay ulaşın.
ÜCRETSİZSahiplenin

Değerlendirmeler

0 yorum
Henüz yorum yok

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. İsmail Aksoy nerede, muayene adresi neresi?

Dr. İsmail Aksoy, Atatürk Devlet Hastanesi Diyaliz Merkezi (Balıkesir) bölgesinde hasta kabul etmektedir. Konum, yol tarifi ve iletişim bilgileri için Hekimhane profil sayfasını kullanabilirsiniz.

Dr. İsmail Aksoy için nasıl randevu alabilirim?

Randevu ve iletişim bilgilerine Hekimhane profil sayfası üzerinden ulaşabilir, uygun saatler için doğrudan iletişime geçebilirsiniz.

Dr. İsmail Aksoy hangi alanda uzman ve hangi şikâyetlere bakar?

Dr. İsmail Aksoy, Nefroloji alanında hizmet vermektedir. Nefroloji ile ilgili şikâyet ve sağlık durumlarınız için randevu alarak muayene olabilirsiniz. Teşhis ve tedavi süreci muayene sonucunda hekiminiz tarafından belirlenir.

Dr. İsmail Aksoy hangi il ve ilçede hizmet veriyor?

Dr. İsmail Aksoy, Balıkesir bölgesinde hasta kabul etmektedir.

İletişim & Konum

Atatürk Devlet Hastanesi Diyaliz Merkezi

Online Randevu

randevu sistemi
Etkin Değil
Tarih
Bu işletme online randevu takvimini henüz aktifleştirmedi. Yine de bir tarih seçip randevu talebi gönderebilirsiniz — talebiniz hekime iletilir.
Sağlık Haberleri & Güncellemeler
İsmail Aksoy adresindeki yeniliklerden, kampanyalardan ve önemli duyurulardan haberdar olun.

İstediğiniz zaman abonelikten çıkabilirsiniz.

Kurum Bilgisi

Nefroloji
Balıkesir