Kadın Hastalıkları ve DoğumÜCRETSİZSahiplenin

Şafak Özdemirci

Bandırma Royal Hastanesi, Bandırma, Balıkesir
4.2📞 4441527

Doktor Bilgileri

Şehir
Balıkesir
İlçe
Bandırma
Telefon
4441527

Konuşulan Diller

Türkçe

Fotoğraflar

Henüz fotoğraf eklenmemiş
Bu işletmenin sahibi misiniz?
Sayfayı sahiplenerek bilgileri güncelleyin, fotoğraf ekleyin ve müşterilerinize daha kolay ulaşın.
ÜCRETSİZSahiplenin

Değerlendirmeler

0 yorum
Henüz yorum yok

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Şafak Özdemirci nerede, muayene adresi neresi?

Dr. Şafak Özdemirci, Bandırma Royal Hastanesi (Bandırma, Balıkesir) bölgesinde hasta kabul etmektedir. Konum, yol tarifi ve iletişim bilgileri için Hekimhane profil sayfasını kullanabilirsiniz.

Dr. Şafak Özdemirci için nasıl randevu alabilirim?

Randevu almak için 4441527 numaralı telefondan doğrudan iletişime geçebilir ya da Hekimhane profil sayfası üzerinden randevu ve iletişim bilgilerini görüntüleyebilirsiniz.

Dr. Şafak Özdemirci hangi alanda uzman ve hangi şikâyetlere bakar?

Dr. Şafak Özdemirci, Kadın Hastalıkları ve Doğum alanında hizmet vermektedir. Kadın Hastalıkları ve Doğum ile ilgili şikâyet ve sağlık durumlarınız için randevu alarak muayene olabilirsiniz. Teşhis ve tedavi süreci muayene sonucunda hekiminiz tarafından belirlenir.

Dr. Şafak Özdemirci telefon numarası nedir?

Dr. Şafak Özdemirci iletişim telefonu: 4441527. Güncel iletişim bilgileri Hekimhane profil sayfasında yer almaktadır.

Dr. Şafak Özdemirci hangi il ve ilçede hizmet veriyor?

Dr. Şafak Özdemirci, Bandırma, Balıkesir bölgesinde hasta kabul etmektedir.

İletişim & Konum

Bandırma Royal Hastanesi

Online Randevu

randevu sistemi
Etkin Değil
Tarih
Bu işletme online randevu takvimini henüz aktifleştirmedi. Yine de bir tarih seçip randevu talebi gönderebilirsiniz — talebiniz hekime iletilir.
Sağlık Haberleri & Güncellemeler
Şafak Özdemirci adresindeki yeniliklerden, kampanyalardan ve önemli duyurulardan haberdar olun.

İstediğiniz zaman abonelikten çıkabilirsiniz.

Kurum Bilgisi

Kadın Hastalıkları ve Doğum
Balıkesir
Bandırma