Göz HastalıklarıÜCRETSİZSahiplenin

Dilek Abul

Göktürk Merkez Mah. Tan Sok. Kemer Korner Sitesi 1/A İç Kapı No:9 D:23, Eyüp, İstanbul
4.2📞 5062050882

Doktor Bilgileri

Şehir
İstanbul
İlçe
Eyüp
Telefon
5062050882

Konuşulan Diller

Türkçe

Fotoğraflar

Henüz fotoğraf eklenmemiş
Bu işletmenin sahibi misiniz?
Sayfayı sahiplenerek bilgileri güncelleyin, fotoğraf ekleyin ve müşterilerinize daha kolay ulaşın.
ÜCRETSİZSahiplenin

Değerlendirmeler

0 yorum
Henüz yorum yok

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Dilek Abul nerede, muayene adresi neresi?

Dr. Dilek Abul, Göktürk Merkez Mah. Tan Sok. Kemer Korner Sitesi 1/A İç Kapı No:9 D:23 (Eyüp, İstanbul) bölgesinde hasta kabul etmektedir. Konum, yol tarifi ve iletişim bilgileri için Hekimhane profil sayfasını kullanabilirsiniz.

Dr. Dilek Abul için nasıl randevu alabilirim?

Randevu almak için 5062050882 numaralı telefondan doğrudan iletişime geçebilir ya da Hekimhane profil sayfası üzerinden randevu ve iletişim bilgilerini görüntüleyebilirsiniz.

Dr. Dilek Abul hangi alanda uzman ve hangi şikâyetlere bakar?

Dr. Dilek Abul, Göz Hastalıkları alanında hizmet vermektedir. Göz Hastalıkları ile ilgili şikâyet ve sağlık durumlarınız için randevu alarak muayene olabilirsiniz. Teşhis ve tedavi süreci muayene sonucunda hekiminiz tarafından belirlenir.

Dr. Dilek Abul telefon numarası nedir?

Dr. Dilek Abul iletişim telefonu: 5062050882. Güncel iletişim bilgileri Hekimhane profil sayfasında yer almaktadır.

Dr. Dilek Abul hangi il ve ilçede hizmet veriyor?

Dr. Dilek Abul, Eyüp, İstanbul bölgesinde hasta kabul etmektedir.

İletişim & Konum

Göktürk Merkez Mah. Tan Sok. Kemer Korner Sitesi 1/A İç Kapı No:9 D:23

Online Randevu

randevu sistemi
Etkin Değil
Tarih
Bu işletme online randevu takvimini henüz aktifleştirmedi. Yine de bir tarih seçip randevu talebi gönderebilirsiniz — talebiniz hekime iletilir.
Sağlık Haberleri & Güncellemeler
Dilek Abul adresindeki yeniliklerden, kampanyalardan ve önemli duyurulardan haberdar olun.

İstediğiniz zaman abonelikten çıkabilirsiniz.

Kurum Bilgisi

Göz Hastalıkları
İstanbul
Eyüp