Seher Şirin

Yüksekalan Mah. 485 Sok. Örnek Apt. No:2 Kat:1, Muratpaşa, Antalya
4.2📞 2423122222

Doktor Bilgileri

Şehir
Antalya
İlçe
Muratpaşa
Telefon
2423122222

Konuşulan Diller

Türkçe

Fotoğraflar

Henüz fotoğraf eklenmemiş
Bu işletmenin sahibi misiniz?
Sayfayı sahiplenerek bilgileri güncelleyin, fotoğraf ekleyin ve müşterilerinize daha kolay ulaşın.
ÜCRETSİZSahiplenin

Değerlendirmeler

0 yorum
Henüz yorum yok

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Seher Şirin nerede, muayene adresi neresi?

Dr. Seher Şirin, Yüksekalan Mah. 485 Sok. Örnek Apt. No:2 Kat:1 (Muratpaşa, Antalya) bölgesinde hasta kabul etmektedir. Konum, yol tarifi ve iletişim bilgileri için Hekimhane profil sayfasını kullanabilirsiniz.

Dr. Seher Şirin için nasıl randevu alabilirim?

Randevu almak için 2423122222 numaralı telefondan doğrudan iletişime geçebilir ya da Hekimhane profil sayfası üzerinden randevu ve iletişim bilgilerini görüntüleyebilirsiniz.

Dr. Seher Şirin hangi alanda uzman ve hangi şikâyetlere bakar?

Dr. Seher Şirin, Genel Cerrahi alanında hizmet vermektedir. Genel Cerrahi ile ilgili şikâyet ve sağlık durumlarınız için randevu alarak muayene olabilirsiniz. Teşhis ve tedavi süreci muayene sonucunda hekiminiz tarafından belirlenir.

Dr. Seher Şirin telefon numarası nedir?

Dr. Seher Şirin iletişim telefonu: 2423122222. Güncel iletişim bilgileri Hekimhane profil sayfasında yer almaktadır.

Dr. Seher Şirin hangi il ve ilçede hizmet veriyor?

Dr. Seher Şirin, Muratpaşa, Antalya bölgesinde hasta kabul etmektedir.

İletişim & Konum

Yüksekalan Mah. 485 Sok. Örnek Apt. No:2 Kat:1

Online Randevu

randevu sistemi
Etkin Değil
Tarih
Bu işletme online randevu takvimini henüz aktifleştirmedi. Yine de bir tarih seçip randevu talebi gönderebilirsiniz — talebiniz hekime iletilir.
Sağlık Haberleri & Güncellemeler
Seher Şirin adresindeki yeniliklerden, kampanyalardan ve önemli duyurulardan haberdar olun.

İstediğiniz zaman abonelikten çıkabilirsiniz.

Kurum Bilgisi

Genel Cerrahi
Antalya
Muratpaşa