Çocuk Sağlığı ve HastalıklarıÜCRETSİZSahiplenin

Hasan Ercan Tutar

Barbaros Mah. Tunalı Hilmi Cad. No:103/6, Çankaya, Ankara
4.2📞 3124282515

Doktor Bilgileri

Şehir
Ankara
İlçe
Çankaya
Telefon
3124282515

Konuşulan Diller

Türkçe

Fotoğraflar

Henüz fotoğraf eklenmemiş
Bu işletmenin sahibi misiniz?
Sayfayı sahiplenerek bilgileri güncelleyin, fotoğraf ekleyin ve müşterilerinize daha kolay ulaşın.
ÜCRETSİZSahiplenin

Değerlendirmeler

0 yorum
Henüz yorum yok

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Hasan Ercan Tutar nerede, muayene adresi neresi?

Dr. Hasan Ercan Tutar, Barbaros Mah. Tunalı Hilmi Cad. No:103/6 (Çankaya, Ankara) bölgesinde hasta kabul etmektedir. Konum, yol tarifi ve iletişim bilgileri için Hekimhane profil sayfasını kullanabilirsiniz.

Dr. Hasan Ercan Tutar için nasıl randevu alabilirim?

Randevu almak için 3124282515 numaralı telefondan doğrudan iletişime geçebilir ya da Hekimhane profil sayfası üzerinden randevu ve iletişim bilgilerini görüntüleyebilirsiniz.

Dr. Hasan Ercan Tutar hangi alanda uzman ve hangi şikâyetlere bakar?

Dr. Hasan Ercan Tutar, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları alanında hizmet vermektedir. Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları ile ilgili şikâyet ve sağlık durumlarınız için randevu alarak muayene olabilirsiniz. Teşhis ve tedavi süreci muayene sonucunda hekiminiz tarafından belirlenir.

Dr. Hasan Ercan Tutar telefon numarası nedir?

Dr. Hasan Ercan Tutar iletişim telefonu: 3124282515. Güncel iletişim bilgileri Hekimhane profil sayfasında yer almaktadır.

Dr. Hasan Ercan Tutar hangi il ve ilçede hizmet veriyor?

Dr. Hasan Ercan Tutar, Çankaya, Ankara bölgesinde hasta kabul etmektedir.

İletişim & Konum

Barbaros Mah. Tunalı Hilmi Cad. No:103/6

Online Randevu

randevu sistemi
Etkin Değil
Tarih
Bu işletme online randevu takvimini henüz aktifleştirmedi. Yine de bir tarih seçip randevu talebi gönderebilirsiniz — talebiniz hekime iletilir.
Sağlık Haberleri & Güncellemeler
Hasan Ercan Tutar adresindeki yeniliklerden, kampanyalardan ve önemli duyurulardan haberdar olun.

İstediğiniz zaman abonelikten çıkabilirsiniz.

Kurum Bilgisi

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
Ankara
Çankaya