Beyin ve Sinir CerrahisiÜCRETSİZSahiplenin

Murad Bavbek

Barbaros Mah. Abay Kunanbay Cad. No:6/2, Çankaya, Ankara
4.2📞 3124682949

Doktor Bilgileri

Şehir
Ankara
İlçe
Çankaya
Telefon
3124682949

Konuşulan Diller

Türkçe

Fotoğraflar

Henüz fotoğraf eklenmemiş
Bu işletmenin sahibi misiniz?
Sayfayı sahiplenerek bilgileri güncelleyin, fotoğraf ekleyin ve müşterilerinize daha kolay ulaşın.
ÜCRETSİZSahiplenin

Değerlendirmeler

0 yorum
Henüz yorum yok

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Murad Bavbek nerede, muayene adresi neresi?

Dr. Murad Bavbek, Barbaros Mah. Abay Kunanbay Cad. No:6/2 (Çankaya, Ankara) bölgesinde hasta kabul etmektedir. Konum, yol tarifi ve iletişim bilgileri için Hekimhane profil sayfasını kullanabilirsiniz.

Dr. Murad Bavbek için nasıl randevu alabilirim?

Randevu almak için 3124682949 numaralı telefondan doğrudan iletişime geçebilir ya da Hekimhane profil sayfası üzerinden randevu ve iletişim bilgilerini görüntüleyebilirsiniz.

Dr. Murad Bavbek hangi alanda uzman ve hangi şikâyetlere bakar?

Dr. Murad Bavbek, Beyin ve Sinir Cerrahisi alanında hizmet vermektedir. Beyin ve Sinir Cerrahisi ile ilgili şikâyet ve sağlık durumlarınız için randevu alarak muayene olabilirsiniz. Teşhis ve tedavi süreci muayene sonucunda hekiminiz tarafından belirlenir.

Dr. Murad Bavbek telefon numarası nedir?

Dr. Murad Bavbek iletişim telefonu: 3124682949. Güncel iletişim bilgileri Hekimhane profil sayfasında yer almaktadır.

Dr. Murad Bavbek hangi il ve ilçede hizmet veriyor?

Dr. Murad Bavbek, Çankaya, Ankara bölgesinde hasta kabul etmektedir.

İletişim & Konum

Barbaros Mah. Abay Kunanbay Cad. No:6/2

Online Randevu

randevu sistemi
Etkin Değil
Tarih
Bu işletme online randevu takvimini henüz aktifleştirmedi. Yine de bir tarih seçip randevu talebi gönderebilirsiniz — talebiniz hekime iletilir.
Sağlık Haberleri & Güncellemeler
Murad Bavbek adresindeki yeniliklerden, kampanyalardan ve önemli duyurulardan haberdar olun.

İstediğiniz zaman abonelikten çıkabilirsiniz.

Kurum Bilgisi

Beyin ve Sinir Cerrahisi
Ankara
Çankaya